To takie proste!
Strona głowna  /  Chronimy dzieci
Chronimy dzieci
Nasze Przedszkole rozpoczęło realizację Programu Chronimy Dzieci. Jest to program profilaktyki przemocy wobec dzieci, którego autorem i koordynatorem jest Fundacja Dzieci Niczyje.
Celem programu jest zapobieganie i przeciwdziałanie przemocy wobec dzieci poprzez wprowadzenie Standardów Ochrony Dzieci przed krzywdzeniem.
 Fundacja Dzieci Niczyje, oprócz promowania wdrażania standardów, zapewnia również ofertę edukacyjno-szkoleniową, w celu podniesienia kompetencji personelu, rodziców i opiekunów w zakresie ochrony dzieci przed krzywdzeniem. Realizacja programu uwzględnia również dostarczenie dzieciom wiedzy na temat unikania zagrożeń oraz możliwości uzyskania pomocy i wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych.
W ramach realizacji Programu Chronimy Dzieci nasza placówka ustanowiła i wprowadziła w życie Politykę ochrony dzieci przed krzywdzeniem i zapewnienia im bezpieczeństwa.

Polityka Ochrony Dzieci przed Krzywdzeniem

Program Profilaktyki Przedszkola Miejskiego nr 24 w Olsztynie

Polecamy dla wszystkich rodziców zapoznanie się z materiałami,dzięki którym będziemy jeszcze lepszym wsparciem dla naszych dzieci.

BEZPIECZNY INTERNET                JAK STAĆ SIĘ LEPSZYM RODZICEM

APEL TWOJEGO DZIECKA

Polecamy gotowy do wydrukowania zeszyt zabaw wprowadzających terminologię związana z nowymi technologiami oraz ochronę dzieci w
Internecie.